Hakkımızda

GREENWEIGHT markası ve ürünleri Ergin Makine İnşaat Sanayi İthalat ve İhracat Ticaret Limited Şirketine aittir.

50 yılı aşkın bir süredir birçok mühendislik alanında hizmet veren Ergin Makine yenilikçi teknolojileri ve uzman kadrosuyla geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Tüm iş faaliyetlerimiz bu günün pazarında mevcut olan en kaliteli malzemeler ve en iyi işçilikle yerine getirilmektedir.

Ergin Makine, endüstriyel ve ticari işletmeler için çelik imalat, montajı, komple mekanik servis ve geri dönüşümlü karşı ağılık (Greenweight) üretimi alanında hizmet vermektedir.

Greenweight temel olarak asansör dolgu ağılığı, bina bakım üniteleri (BMU) karşı ağırlığı ve vinç karşı ağırlığı üretiminde ekonomik ve çevre dostu alternatif bir üründür. Patentli teknolojimiz sayesinde, geleneksel üretim yöntemlerine kıyasla 5-6,5 kat daha az CO2 emisyonunu azaltmaya yardımcı olur.

Ergin Makine, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Ergin Makine, özellikle hizmet verdiği sektörlerde bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır. Bunun sonucunda da amacımız dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektir.

Bizi Takip Edin